- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek MADERA II
Odkládací stolek MADERA II
Telefonická objednávka
ODKLÁDACÍ STOLEK MADERA
Odkládací stolek s ocelovým rámem a kolečky. Robustní, matně černý ocelový rám a rustikálně hnědá deska stolu jsou přesně tou elegantní směsicí stylů, díky které tento mobilní konferenční stolek vyniká. Pyšní se pozoruhodnou odolností a skvělou celkovou nosností až 25 kg. Tento odkládací stolek má čtyři kolečka, která usnadňují zasunutí pod pohovku nebo postel (nutná mezera 7 cm). Kromě 4 koleček jsou součástí dodávky také 4 nastavitelné nožičky, takže stůl můžete umístit na pevné místo.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / ocel
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 35 cm
výška: 60 cm
Nostnost:
25 kg
Hmotnost:
5,3 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 5,3 kg |
| NOSNOST | 25 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









