Stojací lampa MASERU Dekorhome
Telefonická objednávka
Designová stojací lampa MASERU s originální konstrukcí vyrobenou z masivního naplaveného dřeva se stane designovým kouskem Vaší domácnosti. Látkové stínidlo v přírodní krémové barvě dodává lampě jemný vzhled.
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Žárovky nejsou součástí balení.
Důležitá poznámka: Každá lampa je jedinečná. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky, hrbolky nebo drobné rozměrové odchylky.
Barva:
přírodní / krémová
Materiál:
masivní dřevo / látka
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 50 cm
výška: 155 cm
délka kabelu: 210 cm
patice: 1 x E27 max. 60W
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice |
| STYL | Vintage, Venkovský, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| DÉLKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 155 cm |
| HMOTNOST | 9,4 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rokládací jídelní stůl KAINEUS Dekorhome
Rokládací jídelní stůl KAINEUS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Grafit
Dodání do 14 dnů
35 990 Kč
Kancelářské křeslo KAINEUS Dekorhome
Kancelářské křeslo KAINEUS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Otočné jídelní křeslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Šedá
Není skladem
5 690 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
5 390 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní