Stojací lampa ROMADekorhome
Telefonická objednávka
Moderní stojací lampa oplývající přirozeným rustikálním šarmem má celkovou výšku 177 cm a spolu s ní si vnesete do domu skutečný trendy kousek.
Tělo svítidla je vyrobeno z masivního naplaveného dřeva, který je ponechaný ve své přirozené drsné kráse. Celé svítidlo je laděno v industriálním venkovském stylu.
Podstavec je vyrobený z umakartu.
Upozornění: Jedná se o svítidlo v industriálním stylu, na stínidlu se proto vyskytují jisté nedokonalosti, které mu dodávají osobitý šmrnc a jedinečný rustikální vzhled. Rozměry trámu se mohou nepatrně lišit.
Vhodné pro žárovky energetických tříd A++ až E. Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
černá
béžová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / látka (len) / masivní dřevo / umakart
Rozměry:
šířka: 55 cm
hloubka: 55 cm
výška: 177 cm
průměr stínidla: Ø 55 cm
délka kabelu: 170 cm
patice: 1x E27 max. 60 Watt
Hmotnost:
16,4 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice |
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 177 cm |
| PRŮMĚR | 55 cm |
| MATERIÁL | Kov, Len, Látka, Umakart |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.













Zboží ihned, platba za 14 dní