Stolní lampa BANJUL Dekorhome
Telefonická objednávka
Designová stolní lampa BANJUL s originální nohou vyrobenou z masivního dřeva se vzhledem naplaveného, vnese pohodu a harmonii do každé místnosti. Lněné stínidlo v přírodní krémové nebo černé barvě dodává lampě jemný vzhled.
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Žárovky nejsou součástí balení.
Důležitá poznámka: Každá lampa je jedinečná. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky, hrbolky nebo drobné rozměrové odchylky.
Barva:
přírodní krémová / přírodní / černá
černá / přírodní / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní dřevo / len
Rozměry:
šířka: 55 cm
hloubka: 20 cm
výška: 50 cm
stínidlo: 55 x 20 x 23 cm
základna: 40 x 20 x 2,5 cm
délka kabelu: 200 cm
patice: 1 x E27 max. 60W
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Pracovna / kancelář |
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 20 cm |
| DÉLKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOST | 6 kg |
| MATERIÁL | Len, Masivní dřevo |
| TYP LAMPY | Stolní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.














Zboží ihned, platba za 14 dní