- Domů
- Stolní lampa ASTANA Dekorhome - POSLEDNÍ KUS
Stolní lampa ASTANA Dekorhome - POSLEDNÍ KUS
Stolní lampa ASTANA Dekorhome - POSLEDNÍ KUS
Kód produktu: INVI19699
Telefonická objednávka
Půvabná stolní lampa ASTANA bude ideální volbou do všech gamour interiérů. Černé látkové stínidlo ladí s kovovou nohou lampy.
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
černá / stříbrná
Materiál:
látka / hliník
Rozměry:
šířka: 31 cm
hloubka: 31 cm
výška: 60 cm
stínidlo: 31 cm x 31 cm x 24 cm
Hmotnost:
4 kg
patice: 1x E27 max. 60 W
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 31 cm |
| HLOUBKA | 31 cm |
| DÉLKA | 195 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Stolní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stojan na květiny 5patrový Dekorhome
Dodání do 10 dnů
od 1 259 Kč
1 478 Kč
Přidat do oblíbených
Rohová sedací souprava HESTIÁ Dekorhome
Varianty produktu
Růžová
Dodání do 14 dnů
32 190 Kč
Šedá
Není skladem
37 490 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
39 390 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
33 290 Kč
Rohová sedací souprava HESTIÁ Dekorhome
Růžová
Dodání do 14 dnů
32 190 Kč
Šedá
Není skladem
37 490 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
39 390 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
33 290 Kč
Dodání do 14 dnů
od 32 190 Kč
42 240 Kč
Přidat do oblíbených
Postel s úložným prostorem ELECTRA
Varianty produktu
Postel s úložným prostorem ELECTRA
140 x 200 cm Není skladem 15 099 Kč 160 x 200 cm Není skladem 16 163 Kč 180 x 200 cm Není skladem 16 610 KčPřijímáme předobjednávky
od 15 099 Kč
16 130 Kč
Přidat do oblíbených








