Stropní světlo TUBA
Telefonická objednávka
Stropní světlo TUBO je moderní a stylové svítidlo, které je vybaveno nastavitelnými kroužky. Tento designový prvek umožňuje přizpůsobit design dle preferencí.
Žárovky nejsou součástí dodávky.
Barva:
bílá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 6 cm
hloubka: 6 cm
výška: 20 cm
závit pro žárovku: GU10
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Kuchyně |
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 6 cm |
| HLOUBKA | 6 cm |
| VÝŠKA | 20 cm |
| PRŮMĚR | 6 cm |
| HMOTNOST | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | GU10 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Komoda SILENOS Dekorhome
Komoda SILENOS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
18 390 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
20 390 Kč
Tyrkysová
Dodání do 14 dnů
18 390 Kč
Šatní skříň RANDOM S-1
Šatní skříň RANDOM S-1
Dub wotan
Skladem
Kašmír
Skladem
Šatní skříň DTD Dekorhome
Šatní skříň DTD Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
6 073 Kč
Černá
Není skladem
7 865 Kč
Šedá
Není skladem
6 081 Kč
Bílá lesk
Není skladem
7 674 Kč
Šedá lesk
Není skladem
7 820 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
6 523 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
5 973 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
6 704 Kč
Černá lesk
Není skladem
7 840 Kč







