- Domů
- Osvětlení
- Závěsná světla
- Závěsná lampa TUBO 1xGU10 25 cm
Závěsná lampa TUBO 1xGU10 25 cm
Telefonická objednávka
Moderní a minimalistické závěsné svítidlo TUBO ve tvaru válce. Ccharakteristický tvar lampy bude perfektní volbou nad jídelní stůl nebo nad kuchyňský ostrůvek.
Lampa TUBO je vyrobena z kovu (hliníku) v barvě přírodního dřeva nebo v elegantní černé. Lampa je vhodná pro žárovky s paticí GU10 a maximálním výkonem 25W.
Žárovka není součástí dodávky.
Barva:
černá / hnědá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 5,5 cm
hloubka: 5,5 cm
výška: 25 cm
délka: 90 cm
závit pro žárovku: GU10
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,8 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně |
| STYL | Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 5,5 cm |
| HLOUBKA | 5,5 cm |
| DÉLKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| HMOTNOST | 0,8 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | GU10 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsná lampa TUBO 1xGU10 40 cm
Závěsná lampa TUBO 1xGU10 10 cm
Stojan na víno EUROTAS Dekorhome
Barová židle 2 ks RHODE Dekorhome
Barová židle 2 ks RHODE Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
5 890 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
5 890 Kč
Barový stůl THOR Dekorhome
Barový stůl ATALANTA Dekorhome
Závěsná lampa FRAME 1xE27
Závěsná lampa FRAME 1xE27
Bílá
Dodání do 14 dnů
553 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
553 Kč
Mentolová
Není skladem
502 Kč










