- Domů
- Ložnice
- Úložné prostory
- Truhly a úložné boxy
- Úložný box ABO-E1011
Úložný box ABO-E1011
Telefonická objednávka
ÚLOŽNÝ BOX ABO-E1011
Bílá úložná truhla ABO-E1011 z MDF materiálu nabízí praktický prostor pro uskladnění různých předmětů v domácnosti. Truhla díky svému jednoduchému designu a neutrální bílé barvě snadno zapadne do různých interiérů, ať už v obývacím pokoji, ložnici nebo předsíni.
PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR
Pevné provedení s hladkým povrchem je doplněno o víko s plynovými písty, které zajišťují bezpečné a plynulé otevírání i zavírání. Boční úchyty umožňují snadnou manipulaci a přemístění.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
bílá
Materiál:
MDF
Rozměry:
šířka: 76 cm
hloubka: 40 cm
výška: 48 cm
Nosnost:
136 kg
Hmotnost:
12,2 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HMOTNOST | 12,2 kg |
| NOSNOST | 136 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Šedá
Není skladem
6 590 Kč
Béžová
Není skladem
6 290 Kč







