🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Taburet ORELIA je moderní a neskutečně praktický. Je vyroben z kvalitní látky.
Kromě možnosti složit ho, a tak jej snadno přemístit z místa na místo, ohromí i dostatečným úložným prostorem. Ten Vám poslouží jako výborný pomocník na odložení polštářů, časopisů a knih, dětských hraček či nepotřebných věcí.
Lze ho využít i jako dekoraci, do kterékoli místnosti.
Barva:
béžová
hnědá
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Rozměry :
šířka: 76 cm
hloubka: 38 cm
výška: 38 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
6,3 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 76 cm |
| HLOUBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HMOTNOST | 6,3 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 76 cm |
| HLOUBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HMOTNOST | 6,3 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hnědá
Dodání do 14 dnů
1 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
950 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
950 Kč