🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Pohodlný taburet IMRA dokonale oživí Váš interiér.
Je z kvalitní ekokůže.
Možnost složení Vám umožní taburet kdykoliv uklidit. Má prostorný úložný prostor.
Barva:
černá
hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Rozměry:
šířka: 76 cm
hloubka: 38 cm
výška: 38 cm
Materiál:
ekokůže
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
6,3 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 76 cm |
| HLOUBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HMOTNOST | 6,3 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 76 cm |
| HLOUBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HMOTNOST | 6,3 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hnědá
Dodání do 14 dnů
590 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
590 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
850 Kč
Hnědá
Dodání do 14 dnů
1 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
950 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
950 Kč