🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Velmi luxusní zahradní houpačka má možnost rozložení na lůžko.
Konstrukce je pevná a stabilní, vyrobena z kovu. Houpačka je dodávána spolu s poduškami.
Barva:
červená / černá vzor
šedá / bílá vzor
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / látka (polyester)
Rozměry:
šířka: 209 cm
hloubka: 132 cm
výška: 171 cm
šířka sedu: 170 cm
hloubka sedu: 55 cm
výška sedu: 42 cm
výška opěradla: 55 cm
stříška: 209 x 118 cm
Nosnost:
4x 85 kg
Hmotnost:
46 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 209 cm |
| HLOUBKA | 132 cm |
| VÝŠKA | 171 cm |
| HMOTNOST | 46 kg |
| NOSNOST | 80 kg, 350 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 170 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 55 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Šedá
Skladem
Zelené listí
Skladem
Hnědá
Dodání do 10 dnů
10 453 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
11 295 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
7 919 Kč
Černá
Není skladem
9 280 Kč
Zelená
Není skladem
9 100 Kč
Šedá
Není skladem
9 368 Kč
Červená
Není skladem
8 861 Kč
Krémová
Není skladem
9 137 Kč
Béžová
Není skladem
9 100 Kč
Modrá
Není skladem
9 100 Kč
Antracit
Není skladem
9 142 Kč
Vínová
Není skladem
9 100 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
9 302 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
9 100 Kč
Tmavě modrá
Není skladem
9 100 Kč
Krémová
Není skladem
6 190 Kč
Antracit
Skladem
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem