- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní houpačky a houpací sítě
- Zahradní houpačky
- Zahradní houpačka SEVILLA
Zahradní houpačka SEVILLA
Telefonická objednávka
Zahradní houpačka SEVILLA pro 3 osoby má solidní a pevnou konstrukci. Rám je malovaný práškovou polyesterovo-epoxidovou antracitovou barvou. Stříška je vyrobena z polyesteru s lehkým vodoodpudivým nátěrem, má speciální tunely přizpůsobené ke střešní konstrukci houpačky.
V sadě také 2 prošívané sedáky z bavlny. V opěrné části jsou šňůrky pro připevnění k rámu.
Barva:
antracit / krémová (vzor 001-05)
antracit / antracit (vzor 002-06)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
lakovaná ocel / látka
Rozměry:
šířka: 222 cm
hloubka: 126 cm
výška: 155 cm
šířka sedu: 180 cm
hloubka sedu: 50 cm
výška opěradla: 50 cm
Nosnost:
3x 100 kg
Hmotnost:
27 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 222 cm |
| HLOUBKA | 126 cm |
| VÝŠKA | 155 cm |
| HMOTNOST | 27 kg |
| NOSNOST | 300 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 180 cm |
| HLOUBKA SEDU | 50 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Skládací stůl CATERING
Zahradní sedací souprava 5 ks ELZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks ELZA Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
9 599 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
13 251 Kč
Šedá
Není skladem
15 024 Kč
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
32 411 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
31 900 Kč
Zahradní 3místná pohovka TEREZA Dekorhome
Zahradní 3místná pohovka TEREZA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
15 803 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
14 277 Kč
Zahradní sedací souprava 6 ks MILADA Dekorhome
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 463 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
5 503 Kč




Zboží ihned, platba za 14 dní