- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Zahradní křesla
- Zahradní křeslo ADIRONDACK akácie Dekorhome
Zahradní křeslo ADIRONDACK akácie Dekorhome
Telefonická objednávka
Uvolněte se a odpočiňte si na zahradě nebo na terase v této pohodlné dřevěné zahradní židli!
Židle je vyrobena z masivního akáciového dřeva, má pevný rám a dlouhou životnost. Vzhledem k olejové povrchové úpravě jsou židle odolné vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí vlhkým hadříkem. Ergonomický design této zahradní židle vám navíc nabídne optimální pohodlí.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
Barva:
přírodní
Materiál:
masivní akáciové dřevo s přírodní olejovou povrchovou úpravou
Rozměry křesla:
šířka: 75 cm
hloubka: 84 cm
výška: 90 cm
výška sedu: 36 cm
výška područek: 52 cm
Hmotnost:
10,8 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 75 cm |
| HLOUBKA | 84 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 10,8 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










Zboží ihned, platba za 14 dní