- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 2dílná antracit Dekorhome
Zahradní sedací souprava 2dílná antracit Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše hliníková sedací souprava v sobě spojuje styl s funkčností a pomůže vám vytvořit ideální místo, kde můžete odpočívat a užívat si volného času v naprostém pohodlí.
Zahradní sedací souprava má modulární design, což znamená, že můžete jednotlivé díly kombinovat v různých konfiguracích, jak se vám zachce.
Nábytek je vyrobený z hliníku, takže skvěle odolává počasí, a přestože je robustní, zachovává si nízkou hmotnost. Bez námahy ho tedy přesunete, kam právě potřebujete.
Součástí balení jsou i silně polstrované podušky na sedáky a polštáře za záda, které vám při sezení zajistí maximální pohodlí.
Sestavení zahradní soupravy je jednoduché.
Poznámka: Doporučujeme sedací soupravu za deště, sněhu a mrazu přikrýt.
Barva:
antracit
Rozměry:
šířka: 140 cm
hloubka: 70 cm
výška: 64,5 cm
výška sedu: 32 cm
Rozměry jednoho dílu:
šířka: 70 cm
hloubka: 70 cm
výška: 64,5 cm
Materiál:
hliník / 100% polyester s pěnovou výplní
Balení obsahuje:
2 x rohová pohovka
2 x poduška na sedák
2 x polštář za záda
Hmotnost:
12 kg
Dodáváno v demontu. 
| DEKOR |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 140 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 64,5 cm |
| MATERIÁL | Kov, Polyester |
| OBSAH SETU | 2x poduška na opěradlo, 2x poduška na sedák, 2x rohová pohovka |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní altán se závěsy 4 x 3 m antracit Dekorhome
Zahradní barová židle H-97
Zahradní barová židle H-97
Přírodní
Skladem
Černá
Skladem
Zahradní úložný box 150x50x55 cm eukalyptus Dekorhome
Zahradní houpací křeslo Dekorhome
Zahradní houpací křeslo Dekorhome
Černá
Není skladem
6 282 Kč
Šedá
Není skladem
7 054 Kč
Krémová
Není skladem
5 000 Kč





Zboží ihned, platba za 14 dní