- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 4 ks šedá / černá Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks šedá / černá Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše elegantní, velmi pohodlná sedací souprava se stane vyhledávaným místem na vaší zahradě nebo terase. Kompletní zahradní sedací souprava s jídelním stolem, měkkými poduškami a polštáři je ideální pro stolování pod širým nebem nebo pro příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu.
Tato sedací souprava, vyrobená z voděodolného a klimaticky odolného PE ratanu, se snadno čistí, je odolná a vhodná pro venkovní použití. Souprava má pevný rám z vysoce odolné oceli s práškovým nástřikem. Stolní deska z tvrzeného skla je velmi pevná a snadno se čistí. Součástí sedací soupravy jsou pohodlné podušky a polštáře. Jejich polyesterové potahy se zipy lze jednoduše sejmout a vyprat. Tato ratanová sedací souprava je lehká, takže ji můžete snadno přemisťovat a přizpůsobovat vašim momentálním potřebám. Sestavení soupravy je jednoduché.
Balení obsahuje 1 pohovku ve tvaru písmene „L“, 1 stůl, 2 taburety, 7 polštářků a 5 podušek. Poznámka: Doporučujeme vám soupravu za deště, sněhu a mrazu přikrýt.
Barva:
šedá / tmavě šedá / černá
Materiál:
polyratan / ocel / tvrzené sklo / látka (100% polyester)
Rozměry stolu:
šířka: 120 cm
hloubka: 70 cm
výška: 65 cm
tloušťka desky: 5 mm
Rozměry taburetu:
šířka: 40 cm
hloubka: 40 cm
výška: 35 cm
Rozměry pohovky:
šířka: 220 cm
hloubka: 172 cm
výška: 82 cm
hloubka sedu: 50 cm
výška sedu: 35 cm
tloušťka podušek: 5 cm
tloušťka polštářů: 10 cm
Hmotnost:
56 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Ratanový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 120 cm, 220 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 70 cm, 172 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 65 cm, 82 cm |
| HMOTNOST | 56 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stůl, 2x taburet, 5x poduška na sedák, 7x polštář |
| HLOUBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Plast |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 120 cm |
| HLOUBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLU | 65 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 220 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 172 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 40 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 35 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Ratanový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 120 cm, 220 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 70 cm, 172 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 65 cm, 82 cm |
| HMOTNOST | 56 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stůl, 2x taburet, 5x poduška na sedák, 7x polštář |
| HLOUBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Plast |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 120 cm |
| HLOUBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLU | 65 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 220 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 172 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 40 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 35 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Zahradní jídelní set 9ks z akáciového dřeva
Zahradní ratanová postel s poduškou
Zahradní lehátko s kolečky polyratan / kov Dekorhome
Zahradní lehátko s kolečky polyratan / kov Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
4 997 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 919 Kč
Šedá
Není skladem
7 244 Kč
Zahradní křesla s poduškami 2 ks polyratan
Dvojité zahradní lehátko polyratan / látka Dekorhome
Dvojité zahradní lehátko polyratan / látka Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
9 253 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
9 274 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní