- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní nábytek z akácie
- Sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 3 ks MONIKA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 3 ks MONIKA Dekorhome
Telefonická objednávka
Odpočiňte si a užijte si volný čas na této módní dřevěné zahradní sedací soupravě! Vyhoví všem vašim nejrůznějším potřebám při odpočinku venku.
Masivní akáciové dřevo je krásný přírodní materiál. Akáciové dřevo je tropické tvrdé dřevo, které má hustou strukturu a je pevné a odolné. Dřevěné rámy zajišťují mimořádnou pevnost a stabilitu.
Mírně zaoblená opěradla a područky zvyšují pohodlí při sezení na těchto židlích. Silně polstrované a odnímatelné podušky a polštáře navíc poskytují optimální pohodlí při vašem venkovním posezení.
Robustní stolní deska s lamelovým designem nabízí prostor pro podávání občerstvení, vystavení dekorativních předmětů nebo položení košíků s ovocem či jiných nezbytností.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
Barva:
šedá / akácie
krémová / akácie
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozměry stolu:
šířka: 100 cm
hloubka: 50 cm
výška: 50 cm
šířka stolní desky: 90 cm
Rozměry křesla:
šířka: 64 cm
hloubka: 60 cm
výška: 81 cm
šířka sedu: 52 cm
hloubka sedu: 50,5 cm
výška sedu: 35 cm (bez podušky)
rozměry podušky na sedák: 52 x 50 x 5 cm (D x Š x T)
rozměry polštáře na záda: 52 x 41 x 15 cm (D x Š x T)
Hmotnost:
33 kg
Balení obsahuje: 1x stůl, 2x křeslo, 2 x poduška na sedák, 2x polštář za záda
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 64 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 50 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 33 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 2x křeslo, 2x poduška na opěradlo, 2x poduška na sedák |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLU | 50 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 64 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 60 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 81 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 64 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 50 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 33 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 2x křeslo, 2x poduška na opěradlo, 2x poduška na sedák |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLU | 50 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 64 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 60 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 81 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 010 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
5 256 Kč
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
4 343 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
5 031 Kč
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 463 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
5 503 Kč
Zahradní sedací souprava 2 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 2 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
9 103 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
8 275 Kč
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
31 425 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
33 178 Kč
Zahradní 3místná pohovka TEREZA Dekorhome
Zahradní 3místná pohovka TEREZA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
15 803 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
14 277 Kč
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
32 411 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
31 900 Kč
Zahradní pohovka TEREZA Dekorhome
Zahradní pohovka TEREZA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
10 570 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
9 144 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní