- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 6 ks BARBORA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 6 ks BARBORA Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato dřevěná sedací souprava je perfektní kombinací stylu a funkčnosti. Na zahradě si s ní můžete užívat chvíle odpočinku a pohody s rodinou a přáteli.
Rám z masivního akáciového dřeva je pevný, odolný a má dlouhou životnost. Dřevo je napuštěné olejem, sedací souprava je proto vhodná i pro venkovní použití. Odnímatelné podušky na sedáky a opěradla jsou silně polstrované, takže se vám na nich bude nesmírně dobře sedět. Součástí balení je také konferenční stolek v unikátním laťkovém provedení. Nevšední modulární design vám umožní všechny díly přestavovat a upravovat dle momentálních potřeb.
Tato sedací souprava se zaručeně stane ústředním bodem vaší zahrady nebo terasy.
Barva:
akácie / krémová
akácie / tmavě šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní akáciové dřevo / látka (100% polyester)
Rozměry stolku:
šířka: 68 cm
hloubka: 68 cm
výška: 29 cm
Rozměry středové pohovky:
šířka: 68 cm
hloubka: 70 cm
výška: 60 cm
Rozměry rohové pohovky:
šířka: 70 cm
hloubka: 70 cm
výška: 60 cm
Rozměry podnožky:
šířka: 68 cm
hloubka: 68 cm
výška: 29 cm
Hmotnost:
59 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1 x stůl, 2 x rohová pohovka, 2 x středová pohovka, 1 x podnožka, 5 x poduška na sedák, 6 x poduška na opěradlo
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Nadčasový, Minimalistický |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 68 cm, 204 cm |
| HLOUBKA | 68 cm, 70 cm, 136 cm |
| VÝŠKA | 29 cm, 60 cm |
| HMOTNOST | 59 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 1x taburet, 2x rohová pohovka, 2x středový díl pohovky, 5x poduška na sedák, 6x poduška na opěradlo |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| ODOLNOST PROTI DEŠTI | Ano |
| ŠÍŘKA STOLU | 68 cm |
| HLOUBKA STOLU | 68 cm |
| VÝŠKA STOLU | 29 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 68 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 70 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 60 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 68 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 68 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 29 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Nadčasový, Minimalistický |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 68 cm, 204 cm |
| HLOUBKA | 68 cm, 70 cm, 136 cm |
| VÝŠKA | 29 cm, 60 cm |
| HMOTNOST | 59 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 1x taburet, 2x rohová pohovka, 2x středový díl pohovky, 5x poduška na sedák, 6x poduška na opěradlo |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| ODOLNOST PROTI DEŠTI | Ano |
| ŠÍŘKA STOLU | 68 cm |
| HLOUBKA STOLU | 68 cm |
| VÝŠKA STOLU | 29 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 68 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 70 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 60 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 68 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 68 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 29 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Zahradní altán se závěsy 3x6 m bílá Dekorhome
Zahradní truhlík akáciové dřevo Dekorhome
Zahradní truhlík akáciové dřevo Dekorhome
Zahradní truhlík akáciové dřevo Dekorhome
50x25x25 cm Dodání do 10 dnů 1 566 Kč 100x30x25 cm Dodání do 10 dnů 2 632 Kč 150x30x25 cm Dodání do 10 dnů 3 411 Kč 200x50x25 cm Dodání do 10 dnů 4 809 KčZahradní truhlík na bylinky z akáciového dřeva
Zahradní úložný box 150x50x55 cm eukalyptus Dekorhome
Stínící plachta trojúhelníková HDPE 3 x 3 x 3 m Dekorhome
Stínící plachta trojúhelníková HDPE 3 x 3 x 3 m Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
828 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
831 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
833 Kč
Oranžová
Není skladem
766 Kč
Červená
Není skladem
957 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
831 Kč
Béžová
Dodání do 10 dnů
690 Kč
Modrá
Není skladem
957 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
1 037 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
826 Kč
Světle zelená
Není skladem
778 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
797 Kč
Cihlová
Není skladem
858 Kč



















Zboží ihned, platba za 14 dní