- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše dřevěná zahradní sedací souprava se skvěle hodí k odpočinku nebo pro společné chvíle nad šálkem kávy. Vyzařuje rustikální kouzlo a atraktivně doplní atmosféru vaší zahrady, terasy nebo dvorku.
Zahradní nábytek je vyrobený z velmi kvalitního masivního akáciového dřeva. Akáciové dřevo je tvrdé tropické dřevo, které je odolné vůči povětrnostním vlivům a má velmi dlouhou životnost. Součástí zásilky jsou také podušky na sedák a opěradlo, které jsou hustě polstrované pro optimální pohodlí.
Barva:
šedá
Materiál:
masivní akáciové dřevo s šedou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozměry pohovky:
šířka: 120 cm
hloubka: 60,5 cm
výška: 81 cm
Rozměry křesla:
šířka: 60,5 cm
hloubka: 60,5 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 34 cm
tloušťka podušky na sedák: 8 cm
tloušťka podušky na záda: 15 cm
Rozměry stolu:
šířka: 100 cm
hloubka: 50 cm
výška: 33 cm
Hmotnost:
37,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 60,5 cm, 100 cm, 120 cm |
| HLOUBKA | 50 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 37,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolek, 2x křeslo, 4x poduška na opěradlo, 4x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLU | 33 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 60.5 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 60,5 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 81 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 120 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 60,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 81 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 60,5 cm, 100 cm, 120 cm |
| HLOUBKA | 50 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 37,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolek, 2x křeslo, 4x poduška na opěradlo, 4x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLU | 33 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 60.5 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 60,5 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 81 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 120 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 60,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 81 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní sedací souprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
18 356 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
18 668 Kč
Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
15 643 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
16 358 Kč
Zahradní sedací souprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Šedá
Není skladem
16 187 Kč
Hnědá / krémová
Dodání do 10 dnů
17 028 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 10 dnů
17 130 Kč
Zahradní lavička TATIANA Dekorhome
Zahradní lavička TATIANA Dekorhome
Šedá
Není skladem
6 344 Kč
Hnědá / krémová
Dodání do 10 dnů
5 320 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 10 dnů
5 307 Kč
Zahradní sedací souprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
12 042 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 10 dnů
12 758 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
13 161 Kč
Zahradní sedací souprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
14 123 Kč
Antracit / šedá
Dodání do 10 dnů
12 751 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
12 601 Kč
Zahradní sedací souprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
8 596 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
8 174 Kč
Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
13 577 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
13 271 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní