- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato 5dílná zahradní sedací souprava je skvělým doplňkem do vašeho venkovního bydlení. Její nenápadný a zároveň stylový design dodá vaší terase, balkónu nebo zahradě nádech moderní elegance.
Sedací souprava s masivním akáciovým rámem je pevná, robustní a odolná. Akáciové dřevo je napuštěné olejem, nábytek je tudíž vhodný pro venkovní použití. Součástí soupravy je také konferenční stolek s unikátním lamelovým designem. Můžete si na něj odkládat občerstvení, nápoje, šálky s čajem, knihy apod. a mít vše potřebné na dosah ruky. Sadu dodáváme s vysoce pohodlnými, hustě polstrovanými poduškami na sedák a opěradlo. Polyesterové potahy na podušky se snadno udržují, je možné je sejmout a vyprat. Set má modulární design, takže všechny díly je možné přestavět a upravit podle vašich potřeb.
Barva:
přírodní hnědá / krémová
přírodní hnědá / tmavě šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozměry stolku:
šířka: 100 cm
hloubka: 50 cm
výška: 33 cm
Rozměry dvoumístné lavice:
šířka: 114,5 cm
hloubka: 60,5 cm
výška: 81 cm
Rozměry rohové pohovky:
šířka: 54 cm
hloubka: 60,5 cm
výška: 81 cm
Rozměry prostřední pohovky:
šířka: 54 cm
hloubka: 60,5 cm
výška: 81 cm
tloušťka podušky na sedák: 8 cm
tloušťka podušky na opěradlo: 15 cm
výška sedáku od země: 34 cm
Hmotnost:
55 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1 x lavice s levou područkou, 1 x lavice s pravou područkou, 1 x stůl, 1 x středová pohovka, 1 x rohová pohovka, 6 x poduška na sedák, 7 x polstr na opěradlo
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 54 cm, 60,5 cm, 100 cm, 114,5 cm |
| HLOUBKA | 50 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 55 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 1x rohový díl pohovky, 1x stolek, 2x lavice, 6x poduška na sedák, 7x poduška na opěradlo |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Univerzální |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLU | 33 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 54 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 60,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 81 cm |
| ŠÍŘKA LAVIČKY | 114,5 cm |
| HLOUBKA LAVIČKY | 60,5 cm |
| VÝŠKA LAVIČKY | 81 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 54 cm, 60,5 cm, 100 cm, 114,5 cm |
| HLOUBKA | 50 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 55 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 1x rohový díl pohovky, 1x stolek, 2x lavice, 6x poduška na sedák, 7x poduška na opěradlo |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Univerzální |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLU | 33 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 54 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 60,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 81 cm |
| ŠÍŘKA LAVIČKY | 114,5 cm |
| HLOUBKA LAVIČKY | 60,5 cm |
| VÝŠKA LAVIČKY | 81 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní konferenční stolek TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
15 643 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
16 358 Kč
Zahradní sedací souprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Šedá
Není skladem
16 187 Kč
Hnědá / krémová
Dodání do 10 dnů
17 028 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 10 dnů
17 130 Kč
Zahradní lavička TATIANA Dekorhome
Zahradní lavička TATIANA Dekorhome
Šedá
Není skladem
6 344 Kč
Hnědá / krémová
Dodání do 10 dnů
5 320 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 10 dnů
5 307 Kč
Zahradní sedací souprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
12 042 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 10 dnů
12 758 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
13 161 Kč
Zahradní sedací souprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
14 123 Kč
Antracit / šedá
Dodání do 10 dnů
12 751 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
12 601 Kč
Zahradní sedací souprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
8 596 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
8 174 Kč



















Zboží ihned, platba za 14 dní