- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato zahradní sedací souprava se skvěle hodí, pokud si chcete vychutnat šálek kávy s přáteli nebo jen tak polehávat. Vyzařuje rustikální kouzlo a stane se na vaší zahradě, terase nebo verandě atraktivním doplňkem.
Sada zahradního nábytku je zhotovená z masivního akáciového dřeva, které vypadá jako teakové. Je proto mimořádně odolná, má dlouhou životnost a můžete ji klidně používat každý den.
Podušky a polštáře za záda vám při sezení poskytnou maximální pohodlí. Olejovaný povrch se navíc snadno čistí vlhkým hadříkem.
Sestavení zahradní sedací soupravy je jednoduché.
Barva:
přírodní hnědá / krémová
přírodní hnědá / tmavě šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní akáciové dřevo s teakovým vzhledem / látka (polyester)
Rozměry konferenčního stolku:
šířka: 100 cm
hloubka: 60 cm
výška: 25 cm
Rozměry křesla:
šířka: 80 cm
hloubka: 65 cm
výška: 60 cm
tloušťka podušek: 10 cm
Hmotnost:
74 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1 x stůl, 4 x křeslo, 4 x poduška, 4 x polštář za záda
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 80 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 65 cm |
| VÝŠKA | 25 cm, 60 cm |
| HMOTNOST | 74 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 4x křeslo, 4x poduška na opěradlo, 4x poduška na sedák |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Zahradní |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLU | 25 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 80 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 60 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 80 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 65 cm |
| VÝŠKA | 25 cm, 60 cm |
| HMOTNOST | 74 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 4x křeslo, 4x poduška na opěradlo, 4x poduška na sedák |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Zahradní |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLU | 25 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 80 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 60 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní pohovka TEREZA Dekorhome
Zahradní pohovka TEREZA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
10 570 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
9 144 Kč
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
32 411 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
31 900 Kč
Zahradní 3místná pohovka TEREZA Dekorhome
Zahradní 3místná pohovka TEREZA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
15 803 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
14 277 Kč
Zahradní křeslo TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
31 425 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
33 178 Kč
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
32 411 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
31 900 Kč
Zahradní sedací souprava 2 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 2 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
9 103 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
8 275 Kč
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 010 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
5 256 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní