- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava HWC-G28
Telefonická objednávka
STYLOVÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK

KVALITNÍ POLY-RATTAN A AKÁCIOVÉ DŘEVO

ODOLNOST PROTI POVĚTRNOSTNÍM VLIVŮM

PRAKTICKÉ ŘEŠENÍ PRO VENKOVNÍ SEZENÍ

BAREVNÉ VARIANTY
Tento zahradní set je dostupný ve dvou atraktivních barevných kombinacích, které vám umožní vybrat si styl, který nejlépe ladí s vaším venkovním prostředím a osobním vkusem. Ať už preferujete antracitovou konstrukci s šedými poduškami pro moderní a sofistikovaný vzhled nebo šedou konstrukci se světle šedými poduškami pro jemnější a svěží atmosféru, každá varianta nabízí jedinečný estetický vzhled, který rozzáří vaši zahradu, terasu nebo balkon.
- antracit / šedá
- šedá / světle šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
polyratan / látka (100% polyester) / masivní akáciové dřevo / ocel
Rozměry stolku:
šířka: 112 cm
hloubka: 62 cm
výška: 45 cm
Rozměry křesla:
šířka: 94 cm
hloubka: 82 cm
výška: 94 cm
Rozměry pohovky:
šířka: 203 cm
hloubka: 82 cm
výška: 94 cm
výška opěrky zad: 65 cm
tlouštka podušek: 15 cm
Hmotnost:
93 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Balení obsahuje: 1 x stůl, 1 x pohovka, 2 x křeslo

USKLADNĚNÍ V ZIMNÍM OBDOBÍ
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 94 cm, 112 cm, 203 cm |
| HLOUBKA | 62 cm, 82 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 94 cm |
| HMOTNOST | 93,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stůl, 2x křeslo |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 112 cm |
| HLOUBKA STOLU | 62 cm |
| VÝŠKA STOLU | 45 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 82 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 82 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 94 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 203 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 82 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 94 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 94 cm, 112 cm, 203 cm |
| HLOUBKA | 62 cm, 82 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 94 cm |
| HMOTNOST | 93,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stůl, 2x křeslo |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 112 cm |
| HLOUBKA STOLU | 62 cm |
| VÝŠKA STOLU | 45 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 82 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 82 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 94 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 203 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 82 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 94 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dřevěný zahradní domek BASTRUP 2 s přístavkem Dekorhome
Zahradní slunečník s přenosným stojanem 250x250 cm Dekorhome
Zahradní slunečník s přenosným stojanem 250x250 cm Dekorhome
Zelená
Není skladem
5 637 Kč
Krémová
Není skladem
6 052 Kč
Antracit
Není skladem
5 374 Kč






















Zboží ihned, platba za 14 dní