- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní jídelní sety
- Zahradní sestava 5+1 polyratan / látka
Zahradní sestava 5+1 polyratan / látka
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ SET

MATERIÁL
Nábytek se vyznačuje výjimečnou trvanlivostí. Konstrukce je vyrobena z práškově lakovbaného hliníku. Výplet je vyroben z polyratanu - tento materiál se vyznačuje odolností proti vlhkosti, měnícím se povětrnostním podmínkám a UV záření. Deska stolu je vyrobena z tvrzeného skla o tloušťce 5 mm.

OBSAH SETU
Tato luxusní zahradní sestava obsahuje pohodlnou trojmístnou pohovku, 2 křesla s širokými područkami a polohovatelným opěradlem, stůl s výškově nastavitelnou deskou a 2 taburety. Celý set je doplněn o polštáře z vysoce kvalitní látky.
DESIGN

VARIABILITA
- hnědá / hnědá melanž
- krémová / béžová melanž
- světle šedá / šedá melanž
- šedá / šedá melanž
- bílá / šedá
- přírodní hnědá / hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. 
POHODLÍ

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
hliníkové profily s práškovou barvou / umělý ratan
deska stolu tvrzené sklo 5 mm
Rozměry stolu:
Šířka: 140 cm
Hloubka: 80 cm
Výška: 69 cm
Rozměry pohovky:
Šířka: 186 cm
Hloubka: 88 cm
Výška: 98 cm
šířka sedu: 168 cm
hloubka sedu: 60 cm
výška sedu: 35 cm
Rozměry křesla:
Šířka: 72 cm
Hloubka: 88 cm
Výška: 98 cm
šířka sedu: 58 cm
hloubka sedu: 60 cm
výška sedu: 35 cm
Rozměry taburetu:
Šířka: 56 cm
Hloubka: 51 cm
Výška: 45 cm
Polštáře:
sedadlo 64 cm x 59 cm x 11 cm (5 ks)
opěradlo 67 cm x 59 cm x 14 cm (5 ks)
Dodávka obsahuje:
1 pohovka
2 křesla
1 stůl se sklem
2 taburety
polštáře podle specifikace
montážní sada
Hmotnost:
102 kg

MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a chránit ho voděodolnou plachtou.
Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Ratanový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 56 cm, 72 cm, 149 cm, 187 cm |
| HLOUBKA | 51 cm, 80 cm, 88 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 69 cm, 98 cm |
| HMOTNOST | 102 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stůl, 2x křeslo, 2x taburet, 5x poduška na opěradlo, 5x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 58 cm, 168 cm |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 5 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 0,5 cm |
| ŠÍŘKA STOLU | 149 cm |
| HLOUBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLU | 69 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 72 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 88 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 98 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 56 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 51 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Ratanový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 56 cm, 72 cm, 149 cm, 187 cm |
| HLOUBKA | 51 cm, 80 cm, 88 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 69 cm, 98 cm |
| HMOTNOST | 102 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stůl, 2x křeslo, 2x taburet, 5x poduška na opěradlo, 5x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 58 cm, 168 cm |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 5 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 0,5 cm |
| ŠÍŘKA STOLU | 149 cm |
| HLOUBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLU | 69 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 72 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 88 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 98 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 56 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 51 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Bioklimatická pergola 6x3 m SCHATLER MODERN
Zahradní houpačka RIMINI
Zahradní houpačka ZÁVĚSNÁ 6119
Zahradní houpačka ZÁVĚSNÁ 6119
Černá
Není skladem
3 187 Kč
Béžová
Skladem
Zahradní houpačka VENEZIA
Zahradní houpačka VENEZIA
Šedá
Skladem
Zelené listí
Skladem
Zahradní altán se závěsy a LED řetězy 4x3 m Dekorhome
Zahradní altán se závěsy a LED řetězy 4x3 m Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
18 461 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
18 459 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
18 493 Kč





























Zboží ihned, platba za 14 dní