- Domů
- Zahrada
- Slunečníky a zastínění
- Slunečníky
- Zahradní slunečník s LED světly Dekorhome
Zahradní slunečník s LED světly Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento zahradní slunečník vás dokonale ochrání před přímým slunečním zářením a vlhkostí na balkonu, zahradě nebo na terase.
Zahradní slunečník z polyesteru, který je odolný vůči UV záření a blednutí barev, vám dokáže poskytnout optimální ochranu proti slunci. Stabilitu zajišťují práškově lakovaná ocelová tyč a žebra. Slunečník je vybavený klikovým mechanismem a funkcí náklonu, takže je skládací a přenosný. Můžete ho zasadit do svého stávajícího stojanu nebo doprostřed stolů s otvorem na slunečník. Integrovaná LED světla, která jsou napájená solárním panelem, vytváří večer útulnou a romantickou atmosféru.
Barva:
písková
cihlová
vínová
zelená
modrá
šedohnědá taupe
černá
antracit
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / látka (100% polyester)
Rozměry:
šířka: 200 cm
hloubka: 300 cm
výška: 247 cm
průměr tyče: 38 mm
Hmotnost:
7,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 200 cm |
| HLOUBKA | 300 cm |
| VÝŠKA | 247 cm |
| HMOTNOST | 7,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| NAKLÁPĚCÍ | Ano |
| MATERIÁL KONSTRUKCE | Kov |
| MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ | 100% Polyester |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Zahradní domek s přístřeškem 386x259x178 cm ocel Dekorhome
Zahradní domek s přístřeškem 386x259x178 cm ocel Dekorhome
Zelená
Není skladem
21 143 Kč
Antracit
Není skladem
29 713 Kč
Zahradní křeslo tvrdé dřevo
Zahradní křeslo tvrdé dřevo
Hnědá
Dodání do 10 dnů
2 470 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 196 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
2 643 Kč




















Zboží ihned, platba za 14 dní