- Domů
- Zahradní stolek VILMA Dekorhome - POSLEDNÍ KUS
Zahradní stolek VILMA Dekorhome - POSLEDNÍ KUS
Telefonická objednávka
Tento konferenční stolek je krásným doplňkem na zahradu, na terasu nebo do kempu.
Zahradní stolek je vyrobený z masivního akáciového dřeva s olejovaným povrchem, je tedy odolný, stabilní a snadno se čistí vlhkým hadříkem. Vzhledem ke svému modulárnímu designu je také flexibilní a lze ho bez problémů přesouvat tak, aby se přizpůsobil každému prostředí. Můžete ho kombinovat i s dalšími modulárními segmenty, a vytvořit si tak vlastní zahradní posezení podle svého vkusu!
Barva:
přírodní akácie
Materiál:
masivní akáciové dřevo
Rozměry:
šířka: 63 cm
hloubka: 63 cm
výška: 30 cm
Hmotnost:
6,5 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 63 cm |
| HLOUBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOST | 6,5 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 63 cm |
| HLOUBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOST | 6,5 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Úložný box s treláží akácie Dekorhome
Úložný box s treláží akácie Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
9 155 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
7 054 Kč







