Závěsná lampa AURORA 8xE14 lustr
Telefonická objednávka
Majestátní stropní světlo AURORA, jehož základna je vyrobena z chromované oceli se zaoblenými rameny. Světlo je bohatě zdobené skleněnými krystaly, které lampě dodávají nejen důstojný a elegantní vzhled, ale také zdobí místnost okouzlujícími odlesky.
Závěsné světlo má osm světelných bodů s paticí E14 a maximálním výkonem 40W.
Díky pečlivému zpracování a krásné povrchové úpravě se lampa AURORA stane významným dekorativním prvkem místnosti, které dodá vznešený charakter. Skvěle zapadne do místností ve stylu glamour, classic nebo art deco. Dokonale vyplní interiér svatebních a hodovních sálů.
K závěsné lampě AURORA doporučujeme přikoupit další světla ze série lamp AURORA.
Barva:
stříbrná / bílá
zlatá / bílá
černá / bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
chromovaná ocel / sklo
Rozměry:
šířka: 73 cm
hloubka: 73 cm
výška: 100 cm
závit pro žárovku: E14
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
5,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Chodba / Předsíň |
| STYL | Art Deco |
| ŠÍŘKA | 73 cm |
| HLOUBKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOST | 5,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 8 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní