- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Nástěnná lampa AURORA 1xE14
Nástěnná lampa AURORA 1xE14
Telefonická objednávka
Majestátní nástěnné světlo AURORA, jehož základna je vyrobena z chromované oceli se zaobleným ramenem. Světlo je bohatě zdobené skleněnými krystaly, které lampě dodávají nejen důstojný a elegantní vzhled, ale také zdobí místnost okouzlujícími odlesky.
Nástěnné světlo má jeden světelný bod s paticí E14 a maximálním výkonem 40W.
Díky pečlivému zpracování a krásné povrchové úpravě se lampa AURORA stane významným dekorativním prvkem místnosti, které dodá vznešený charakter. Skvěle zapadne do místností ve stylu glamour, classic nebo art deco. Dokonale vyplní interiér svatebních a hodovních sálů.
K nástěnné lampě AURORA doporučujeme přikoupit další světla ze série lamp AURORA.
Barva:
stříbrná / bílá
zlatá / bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
chromovaná ocel / sklo
Rozměry:
šířka: 16 cm
hloubka: 22 cm
výška: 25 cm
závit pro žárovku: E14
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
450 g
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář |
| STYL | Art Deco |
| ŠÍŘKA | 16 cm |
| HLOUBKA | 22 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| HMOTNOST | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Koberec VENVET Dekorhome
Nástěnná lampa AURORA 2xE14
Nástěnná lampa AURORA 2xE14
Černá
Dodání do 14 dnů
1 397 Kč
Zlatá
Není skladem
1 890 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
1 917 Kč
Závěsná lampa AURORA 5xE14 lustr
Závěsná lampa AURORA 5xE14 lustr
Černá
Dodání do 14 dnů
4 421 Kč
Zlatá
Není skladem
5 990 Kč
Stříbrná
Není skladem
5 990 Kč
Závěsná lampa AURORA 8xE14 lustr
Závěsná lampa AURORA 8xE14 lustr
Černá
Dodání do 14 dnů
8 735 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
10 358 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
10 013 Kč
Závěsná lampa AURORA 15xE14 lustr
Závěsná lampa AURORA 15xE14 lustr
Zlatá
Dodání do 14 dnů
13 608 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
13 608 Kč







