- Domů
- Osvětlení
- Závěsná světla
- Závěsná lampa BIANCO
Závěsná lampa BIANCO
Telefonická objednávka
Designový závěsný lustr ve skandinávském stylu se bude hodit do ložnice nebo obývacího pokoje. Je tvořen z kovového závitu a spolu s bílými látkovými stínidly lemovanými ořechovou dýhou vytváří dokonalou harmonii, která ladí s každým designem a barevným schématem.
Lampa je vybavena závitem E27, který je kompatibilní i s úspornými LED žárovkami.
Kombinujte s dalšími ze série BIANCO.
Barva:
bílá / ořech
Materiál:
kov / látka / dýha
Varianty:
2 stínidla
3 stínidla
Výběr typu lampy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka stínidla: 15 cm
hloubka stínidla: 15 cm
výška stínidla: 15 cm
celková délka: 95 cm
celková šířka: 35 / 40 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V / 50H
Hmotnost:
0,8 / 1 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 15 cm, 35 cm, 40 cm |
| HLOUBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 15 cm, 95 cm |
| HMOTNOST | 0,8 kg, 1 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 15 cm, 35 cm, 40 cm |
| HLOUBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 15 cm, 95 cm |
| HMOTNOST | 0,8 kg, 1 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsná lampa BIANCO
Postel s výsuvnými přistýlkami FLOPY
Postel s výsuvnými přistýlkami FLOPY
Bílá
Dodání do 14 dnů
8 590 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
8 050 Kč
Dětská postel 70x140 borovice Dekorhome
Dětská postel 70x140 borovice Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 005 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
2 041 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
2 005 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní