Telefonická objednávka
Tato moderní sada závěsných lamp je ideální jak pro domácnosti, tak pro komerční užití.
Lampy se pyšní jednoduchým a elegantním designem, jenž zkrášlí váš pokoj a svým šarmem obohatí půvab celého vašeho bydlení. Moderní lampy jsou vyrobené z kovu a zaručeně vám vydrží sloužit po dlouhá léta.
Lampy jsou vhodné pro žárovky s paticemi E27. Balení obsahuje 2 závěsná svítidla, ale neobsahuje žárovky.
Barva:
šedá / stříbrná
černá / měď
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 23 cm
hloubka: 23 cm
výška: 36 cm
délka kabelu: 120 cm
Hmotnost:
3,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Kuchyně |
| STYL | Industriální |
| ŠÍŘKA | 23 cm |
| HLOUBKA | 23 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| HMOTNOST | 3,2 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| OBSAH SETU | 2x lampa |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Toaletní stolek s taburetem Dekorhome
Toaletní stolek s taburetem Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
5 867 Kč
Černá
Není skladem
5 547 Kč
Růžová
Dodání do 10 dnů
3 746 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
6 141 Kč
















Zboží ihned, platba za 14 dní