- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Závěsná lampa FARO
Závěsná lampa FARO
Telefonická objednávka
Rodina závěsných lamp FARO inspirovaných skandinávským stylem a vyrobených z barevného kovu s dřevěným dekorativním prvkem. Lampy se dodávají ve třech tvarech a třech barvách: modrá, růžová a zelená.
Jsou ideální pro místnosti jako: obývací pokoj, jídelna, kuchyně, ložnice, pracovna, dětský nebo studentský pokoj. Díky zajímavému stylu se série FARO perfektně hodí do moderních veřejných prostor jako jsou: kavárny, hospody, kosmetické salony atd.
Žárovka není součástí balení.
Barva:
růžová / přírodní / černá
Materiál:
kov / dřevo
Rozměry:
šířka: 17 cm
hloubka: 17 cm
výška: 90 cm (včetně kabelu)
výška stínidla: 21 cm
napětí: 230V/ 50Hz
typ žárovky: E27
Hmotnost:
0,9 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Kuchyně, Dětský pokoj |
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 17 cm |
| HLOUBKA | 17 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| PRŮMĚR | 17 cm |
| HMOTNOST | 0,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Postel MORATIZ 17
Jídelní židle AXO VELVET
Jídelní židle AXO VELVET
Černá
Dodání 10-14 dnů
1 329 Kč
Šedá
Dodání 10-14 dnů
1 329 Kč
Béžová
Dodání 10-14 dnů
1 329 Kč




