Závěsná lampa DUNCA 1xE27
Telefonická objednávka
Závěsná svítidla DUNCA se pyšní vysokou kvalitou zpracování a smyslem pro detail. Dostupnost ve dvou barvách: světlý dub a tmavý ořech, poskytuje možnost vybrat si mezi přirozeným a příjemným vzhledem světlého dubu a sofistikovaným a elegantním vzhledem tmavého ořechu.
Série DUNCA nabízí velikosti stínidel s průměry 32 cm a 25 cm, což umožňuje vybrat svítidlo odpovídající velikosti místnosti a vašim preferencím.
Balení neobsahuje žárovky.
Barva:
dub
ořech
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 32 cm
hloubka: 32 cm
výška: 90 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
1 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Kuchyně |
| STYL | Moderní, Nadčasový, Minimalistický |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 32 cm |
| HLOUBKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 1 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.














