- Domů
- Osvětlení
- Závěsná světla
- Závěsná lampa FRAME 3xE27
Závěsná lampa FRAME 3xE27
Telefonická objednávka
Moderní a minimalistické závěsné svítidlo FRAME. Jeho konstrukce je kompletně vyrobena z kovu což přispívá k čistému a minimalistickému vzhledu. Dřevěný doplněk dává svítidlu zajímavý kontrast a přidává do prostoru přírodní prvky.
Díky svému jednoduchému a čistému designu se závěsné svítidlo hodí do různých prostor, jako jsou obývací pokoje, jídelny, ložnice nebo kanceláře.
Žárovka není součástí dodávky.
Barva:
bílá / hnědá
černá / hnědá
modrá / hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / dřevo
Rozměry:
šířka: 70 cm
hloubka: 6 cm
výška: 110 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V/50Hz
Hmotnost:
1 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Vintage, Skandinávský, Elegantní, Minimalistický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 6 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Vintage, Skandinávský, Elegantní, Minimalistický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 6 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Závěsná lampa FRAME 1xE27
Závěsná lampa FRAME 1xE27
Bílá
Dodání do 14 dnů
553 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
553 Kč
Mentolová
Není skladem
502 Kč
Závěsná lampa FRAME 2xE27
Stojan na víno EUROTAS Dekorhome
Barová židle 2 ks RHODE Dekorhome
Barová židle 2 ks RHODE Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
5 890 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
5 890 Kč








