- Domů
- Osvětlení
- Závěsná světla
- Závěsná lampa KAMA 4xG9
Závěsná lampa KAMA 4xG9
Telefonická objednávka
Závěsné svitidlo KAMA zapadne do moderního stylu. Vyrobené je z kovu s mosazným efektem nebo stylové černé barvě. Velké skleněné koule o průměru 12 a 15 cm dodají vašemu pokoji šmrnc. Bude se vyjímat v obývacím pokoji nebo nad jídelním stolem.
Lampa je vybavena paticemi G9. Balení neobsahuje žárovky.
Barva:
bílá / mosaz
bílá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 59 cm
hloubka: 35 cm
výška: 83 cm
závit pro žárovku: G9 max. 28W
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
2,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 59 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOST | 2,6 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 4 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | G9 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní stůl THETIS Dekorhome
Jídelní stůl THETIS Dekorhome
240x100x76 cm Dodání do 14 dnů 20 390 Kč 300x100x76 cm Dodání do 14 dnů 30 690 KčRozkládací sedací souprava KORIO L
Rozkládací sedací souprava KORIO U
Relaxační křeslo s podnožkou Dekorhome
Plechová skříňka Dekorhome
Plechová skříňka Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
4 319 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 945 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
4 710 Kč



















Zboží ihned, platba za 14 dní