- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Závěsná lampa KOLEN
Závěsná lampa KOLEN
Telefonická objednávka
Elegantní, moderní, všestranná a visící? Toto je představa lampy, kterou byste chtěli mít doma? Ano, přesně taková je visící lampa KOLEN. Při výrobě lampy byl použit kov a dřevo.
Maximální příkon žárovky je 40 W. Lampa KOLEN je dodávána bez žárovky, které si můžete dokoupit v typu E27. Tato visící lampa je vhodná kdekoli do obývacího pokoje, ložnice, předsíně, kanceláře nebo i dětského pokoje. Tma ve vaší domácnosti už nebude mít žádnou šanci.
Barva:
bílá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / dřevo
Rozměry:
šířka: 24,5 cm
hloubka: 24,5 cm
výška: 133,5 cm
rozměry stínidla: 24x24x24 cm
rozměry podstavce: 10x10x2,5 cm
délka kabelu: 100 cm
typ žárovky: E27
příkon žárovky: 40 W
napětí: 220 - 240 V
Hmotnost:
1 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 24,5 cm |
| HLOUBKA | 24,5 cm |
| VÝŠKA | 133,5 cm |
| HMOTNOST | 1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 24,5 cm |
| HLOUBKA | 24,5 cm |
| VÝŠKA | 133,5 cm |
| HMOTNOST | 1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Kancelářské křeslo HAGRID NEW
Kancelářské křeslo HAGRID NEW
Šedá
Není skladem
2 390 Kč
Smaragdová
Dodání do 14 dnů
1 690 Kč
Smaragdová / černá
Dodání do 14 dnů
2 390 Kč
Rozkládací chesterfield pohovka 3-místná ROMANO
Rozkládací chesterfield pohovka 3-místná ROMANO
Hnědá
Dodání do 14 dnů
29 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
29 090 Kč
Rozkládací chesterfield pohovka 2-místná ROMANO
Rozkládací chesterfield pohovka 2-místná ROMANO
Hnědá
Dodání do 14 dnů
27 350 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
27 350 Kč





