Závěsná lampa BRUSEL Dekorhome
Telefonická objednávka
Dodejte svému jídelnímu stolu nebo obývacímu pokoji obzvlášť útulnou atmosféru pomocí designového závěsného svítidla BRUSEL.
Moderní kulaté stínidlo vyrobené z kovu. Vnitřek září v elegamtním zlatém / stříbrném světle.
Tato lampa má patice pro žárovky v energetických třídách: A++ až E. Upozorňujeme, že žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
černá / zlatá
černá / stříbrná
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / hliník
Rozměry:
průměr: 55 cm
výška: 35 cm
délka kabelu: 120 cm
světelný zdroj: 1x E27 max. 40 wattů
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně |
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| DÉLKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| PRŮMĚR | 55 cm |
| HMOTNOST | 4,8 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stolní lampa BRUSEL Dekorhome
Stolní lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
2 990 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
2 690 Kč
Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Bílá / stříbrná
Není skladem
2 368 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Jídelní stůl THOR X Dekorhome
Jídelní stůl THOR X Dekorhome
160x90x77 cm Dodání do 14 dnů 13 590 Kč 200x100x77 cm Dodání do 14 dnů 18 090 Kč 240x100x77 cm Dodání do 14 dnů 20 090 KčRozkládací jídelní stůl SORENTO CERAMIC
Rozkládací jídelní stůl SORENTO CERAMIC
Bílošedý mramor
Není skladem
26 583 Kč
Černý mramor
Není skladem
26 583 Kč
Jídelní křeslo THEIA Dekorhome
Jídelní křeslo THEIA Dekorhome
Hnědá
Není skladem
3 413 Kč
Šedá
Není skladem
3 454 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
7 990 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
7 990 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní