- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Závěsná lampa PRIMO
Závěsná lampa PRIMO
Telefonická objednávka
Závěsné světlo PRIMO v loftovém stylu se vyznačuje jedinečným a poutavým designem. Černé kovové stínidlo připomíná drátěnou klec.
Lampa dodává hodně světla do místnosti, takže krásně ozáří interiér ložnice, jídelny nebo i obývacího pokoje. Další výhodou je možnost nastavení výšky. Žárovky nejsou součástí balení.
Série PRIMO nabízí několik typů závěsných lamp.
Barva:
černá / zlatá
Materiál:
kov
Počet stínidel:
1 kus
3 kusy
Výběr počtu stínidel zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 44 / 19 cm
hloubka: 19 cm
výška: 100 cm
průměr stínidla: 19 cm
výška stínidla: 20 cm
délka kabelu: 70 cm
šířka základny: 10 / 30 cm
typ žárovky: E27
napětí: 230V/ 50Hz
Hmotnost:
0,5 / 1 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 19 cm, 44 cm |
| HLOUBKA | 19 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOST | 0,5 kg, 1 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1, 2, 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Barová stolička HWC-L76
Konzolový stolek HWC-L76
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Lavice BÉLOS Dekorhome
Lavice BÉLOS Dekorhome
Zelená
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč






Zboží ihned, platba za 14 dní