Závěsná lampa SCHUBERT
Telefonická objednávka
Závěsný lustr SCHUBERT nabízí klasickou eleganci a zajímavý designový prvek pro váš interiér. Má jednoduchý černý podstavec, který je kombinován s bílým stínidlem. Měděné dekorativní prvky přidávají do svítidla unikátní a stylový akcent.
Barva:
černá / měděná / bílá
Materiál:
kov / sklo
Varianty:
3x stínidlo
5x stínidlo
Výběr typu lampy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 53 cm
hloubka: 53 cm
výška: 100 cm
rozměr stínidel: 13 x 13 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
2,6 / 5,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Elegantní |
| TVAR | Kulatý, Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 53 cm |
| HLOUBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRŮMĚR | 53 cm |
| HMOTNOST | 2,6 kg, 5,3 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní