- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl GASTON
Rozkládací jídelní stůl GASTON
Telefonická objednávka
ROZKLÁDACÍ JÍDELNÍ STŮL GASTON
Otevřete dveře k nepřetržitému pohodlí a eleganci s rozkládacím jídelním stolem GASTON - vaším novým společníkem pro každodenní chvíle i výjimečné příležitosti. Už žádné kompromisy mezi stylem a funkcionalitou, protože GASTON nabízí to nejlepší z obou světů.
FLEXIBILNÍ ROZMĚRY
Stůl je vytvořen s ohledem na flexibilitu, když přijdou nečekaní hosté. Žádný stres! S jeho snadno rozkládacím mechanismem nabídnete pohodlné místo až pro 6 osob. 
VYSOKÁ KVALITA
Stůl GASTON je důkazem, že kvalita a design mohou jít ruku v ruce. Jeho robustní deska z kvalitní MDF s přírodní dýhou v několika barevných variantách, které se snadno sladí s různými interiérovými styly. A černé kovové nohy ve tvaru hvězdy? Nejenže dodávají tomuto stolu jedinečný charakter, ale také zajišťují nepřekonatelnou stabilitu.
- dub artisan / černá
- ořech / černá
- bílý mramor / černá
- černý mramor / černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. 
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
MDF / dýha / kov
Rozměry:
šířka: 100 - 135 cm
hloubka: 100 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
34 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Díky jednoduché montáži ji můžete mít na zdi během několika minut.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Kulatý, Oválný |
| ŠÍŘKA | 100 cm, 135 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Závěsná lampa kov / mangovníkové dřevo Dekorhome
Závěsná lampa kov / mangovníkové dřevo Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 261 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
3 344 Kč
Stříbrná
Není skladem
3 261 Kč
Mosaz
Dodání do 10 dnů
3 226 Kč


























Zboží ihned, platba za 14 dní