- Domů
- Osvětlení
- Závěsná světla
- Závěsná lampa TUBA 2xGU10
Závěsná lampa TUBA 2xGU10
Telefonická objednávka
Moderní a minimalistické závěsné svítidlo TUBA ve tvaru válce. Je vybaveno dvěmi stínidly s nastavitelnými kroužky. Tento designový prvek umožňuje přizpůsobit design dle preferencí.
Žárovky nejsou součástí dodávky.
Barva:
černá
bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 30 cm
hloubka: 6 cm
výška: 110 cm
závit pro žárovku: GU10
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
1,2 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně |
| STYL | Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 30 cm |
| HLOUBKA | 6 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOST | 1,2 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 2 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | GU10 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsná lampa TUBO 1xGU10 40 cm
Závěsná lampa TUBO 1xGU10 10 cm
Stojan na víno EUROTAS Dekorhome
Barová židle 2 ks RHODE Dekorhome
Barová židle 2 ks RHODE Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
5 890 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
5 890 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní