- Domů
- Kuchyň
- Barové stoly
- Barový stůl THOR Dekorhome
Barový stůl THOR Dekorhome
Telefonická objednávka
Barový stolek THOR se pyšní jednoduchým a nadčasovým designem. Hodí se do moderně zařízených interiérů, kde vynikne deskou z masivního magnovníkového dřeva. V kombinaci s mohutným železným rámem černé barvy působí trendy a lahodí oku zejména fanouškům industriálního stylu.
Upozornění: Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné a rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný.
Barva:
přírodní hnědá / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní magovníkové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 80 cm
výška: 105 cm
tloušťka desky: 4 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Venkovský, Industriální, Příruční |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP STOLU | Barový |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Venkovský, Industriální, Příruční |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP STOLU | Barový |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konferenční stolek THOR Dekorhome
Konferenční stolek THOR Dekorhome
100 cm Dodání do 14 dnů 5 090 KčTV stolek THOR Dekorhome
TV stolek THOR Dekorhome
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
TV stolek THOR Dekorhome
TV stolek THOR Dekorhome
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
13 290 Kč
Jídelní stůl THOR Dekorhome
Jídelní stůl THOR Dekorhome
120x80x77 cm Dodání do 14 dnů 8 090 Kč 140x80x77 cm Dodání do 14 dnů 9 190 KčJídelní stůl THOR SHEESHAM Dekorhome
Jídelní stůl THOR SHEESHAM Dekorhome
120x80x77 cm Dodání do 14 dnů 8 690 Kč 140x80x77 cm Dodání do 14 dnů 9 190 Kč 160x90x77 cm Dodání do 14 dnů 12 190 Kč 200x90x77 cm Dodání do 14 dnů 15 790 KčJídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Šedá
Není skladem
5 690 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
5 390 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní