- Domů
- Obývací pokoj
- Závěsná lampa WAMA 2xE27
Závěsná lampa WAMA 2xE27
Telefonická objednávka
Moderní závěsná lampa WAMA v minimalistickém stylu je celá vyrobená z kovu. Válcovité stínidlo je v matné černé barvě s chromovým dekorativním páskem. Dekorativní proužek je znovu použit na černé kulaté základně. Lampa má schopnost měnit úhel světla. Vhodné pro žárovky E27.
Součástí produktové řady WAMA jsou i další stropní a závěsné lampy, které spolu lze skvěle kombinovat. Lampy série WAMA se skvěle hodí do jídelny, obývacího pokoje nebo chodbay.
Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
černá / chrom
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 32 cm
hloubka: 12 cm
výška: 100 cm
délka kabelu: 80 cm
výška stínidla: 9 cm
šířka základny: 20 cm
napětí: 230V/ 50Hz
Hmotnost:
0,7 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Elegantní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 32 cm |
| HLOUBKA | 12 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRŮMĚR | 12 cm |
| HMOTNOST | 0,7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 2 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




