- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Závěsné houpací křeslo BASKO
Závěsné houpací křeslo BASKO
Kód produktu: 0000262393
Telefonická objednávka
Závěsné houpací křeslo BASKO je úžasný interiérový i exteriérový kousek, který můžete využít kdekoliv.
Závěsné křeslo je vyrobené ze 100% bavlny v tmavě zelené barvě a vzpěrná tyč je ze dřeva v hnědé barvě.
Barva:
tmavě zelená / hnědá
Materiál:
100% bavlna / dřevo
Rozměry:
šířka: 130 cm
hloubka: 100 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
1,6 kg
Dováváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Orientální, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 130 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| HMOTNOST | 1,6 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Orientální, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 130 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| HMOTNOST | 1,6 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Zahradní odkládací stolek polyratan Dekorhome
Varianty produktu
Hnědá
Není skladem
2 904 Kč
Černá
Není skladem
2 861 Kč
Šedá
Není skladem
2 680 Kč
Zahradní odkládací stolek polyratan Dekorhome
Hnědá
Není skladem
2 904 Kč
Černá
Není skladem
2 861 Kč
Šedá
Není skladem
2 680 Kč
Přijímáme předobjednávky
od 2 680 Kč
3 044 Kč
Přidat do oblíbených





