- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Závěsné křeslo KLORIN NEW TYP 2 BIG SIZE CACOON HAMMOCK
Závěsné křeslo KLORIN NEW TYP 2 BIG SIZE CACOON HAMMOCK
Kód produktu: 0000262379
Telefonická objednávka
Závěsné houpací křeslo KLORIN vám zajistí pohodlí a odpočinek ať už na vaší zahradě nebo doma. Křeslo je vhodné do interiéru i exteriéru.
Křeslo je vyrobené z pevné ocelové konstrukce a 100% polyesteru. Nosnost křesla je až 200 kg. Je prostorné a idealní na dětské radovánky.
Závěsnén křeslo KLORIN nabízíme i v jiných velikostech.
Barva:
šedá
Materiál:
ocel / polyester
Rozměry:
šířka: 180 cm
hloubka: 180 cm
výška: 180 cm
Nosnost:
200 kg
Hmotnost:
7,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 180 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| HMOTNOST | 7,5 kg |
| NOSNOST | 200 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Dětská zahradní houpačka Dekorhome
Varianty produktu
Zelená
Není skladem
1 217 Kč
Červená
Není skladem
1 527 Kč
Modrá
Není skladem
1 217 Kč
Světle modrá
Není skladem
1 097 Kč
Dětská zahradní houpačka Dekorhome
Zelená
Není skladem
1 217 Kč
Červená
Není skladem
1 527 Kč
Modrá
Není skladem
1 217 Kč
Světle modrá
Není skladem
1 097 Kč
Přijímáme předobjednávky
od 1 097 Kč
1 246 Kč
Přidat do oblíbených
Dětský stůl s židlemi PP Dekorhome
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 2 214 Kč
2 330 Kč
2 758 Kč
Přidat do oblíbených
Dětský set BALTO 1+2
Varianty produktu
Modrá
Dodání do 14 dnů
850 Kč
Dětský set BALTO 1+2
Modrá
Dodání do 14 dnů
850 Kč
Dodání do 14 dnů
850 Kč
986 Kč
Přidat do oblíbených









Zboží ihned, platba za 14 dní