- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle CHIC H-2
Barová židle CHIC H-2
Telefonická objednávka
Elegantní barová židle CHIC H-2 je čalouněná příjemnou sametovou látkou Bluvel Opěradlo je zdobené prošíváním.
Židle stojí na kovové podnoži s opěrkou na nohy. Podnož je lakovaná černou matnou barvou.
Barva:
béžová / černá
zelená / černá
šedá / černá
světle šedá / černá
černá / černá
žlutá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka Bluvel / kov
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 37 cm
výška: 92 cm
výška sedu: 60 cm
Hmotnost:
7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Barová židle CHIC H-1
Jídelní židle CHIC VELVET
Jídelní židle CHIC VELVET
Hnědá
Dodání 10-14 dnů
1 223 Kč
Černá
Dodání 10-14 dnů
1 223 Kč
Zelená
Dodání 10-14 dnů
1 223 Kč
Šedá
Dodání 10-14 dnů
1 223 Kč
Béžová
Dodání 10-14 dnů
1 223 Kč
Modrá
Dodání 10-14 dnů
1 223 Kč
Tyrkysová
Dodání 10-14 dnů
1 223 Kč
Žlutá
Dodání 10-14 dnů
1 223 Kč
Světle šedá
Dodání 10-14 dnů
1 223 Kč
Skořicová
Dodání 10-14 dnů
1 223 Kč
Světle růžová
Dodání 10-14 dnů
1 223 Kč
Jídelní židle CHIC VELVET zlatá
Jídelní židle CHIC VELVET MATT černá
Jídelní židle CHIC VELVET MATT černá
Černá
Dodání 10-14 dnů
1 436 Kč
Šedá
Není skladem
1 436 Kč
Modrá
Není skladem
1 527 Kč
Jídelní židle CHIC VELVET stříbrná
Jídelní židle CHIC VELVET dub
Jídelní židle CHIC VELVET dub
Černá
Není skladem
1 223 Kč
Šedá
Dodání 10-14 dnů
1 223 Kč
Béžová
Dodání 10-14 dnů
1 223 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní