- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle FAETHON Dekorhome
Barová židle FAETHON Dekorhome
Telefonická objednávka
PONOŘTE SE DO NÁDHERY MĚSTSKÉHO ŽIVOTA

VYSOKÁ FUNKČNOST

NEJEN POUTAVÝ DESIGN

STŘEDOBODEM POZORNOSTI V KAŽDÉ MÍSTNOSTI

BAREVNÁ VARIABILITA
Proč si pořizvovat jen jednu barvu a mít všechny židle stejné? Doporučujeme vybrat z mnnoha dostupných barev a vytvořit si tak originální prostředí u vašeho barového stolu.
- stříbrná
- chrom
- zlatá
Výběr barvy si zvolíte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.


TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 39 cm
hloubka: 39 cm
výška: 73 - 81 cm
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 39 cm |
| HLOUBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 73 cm, 81 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| VÝŠKA SEDU | 73 cm, 81 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 39 cm |
| HLOUBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 73 cm, 81 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| VÝŠKA SEDU | 73 cm, 81 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Akácie
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Sheeshamové dřevo
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Stojan na víno na 120 lahví černá / šedá Dekorhome
Barový stůl 120x60 cm Dekorhome
Barový stůl 120x60 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 656 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 549 Kč
Dub
Není skladem
4 631 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní