- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle GRAIE Dekorhome
Barová židle GRAIE Dekorhome
Telefonická objednávka
RETRO BAROVÉ ŽIDLE S UMĚLOU KŮŽÍ A OŘECHOVOU DÝHOU
Naše barové židle ze série jsou skutečným designovým klenotem, který vynikne u každého barového stolu, kuchyňské linky či varného ostrůvku. Díky svému retro designu a vysokému komfortu sezení představují dokonalou kombinaci stylu a praktičnosti.

POHODLÍ A KVALITA V KAŽDÉM DETAILU
Sedák a opěrák židle jsou vybaveny silně polstrovaným potahem z umělé kůže, který nejen zajišťuje maximální pohodlí, ale také vypadá elegantně díky ozdobnému prošívání. Tento detail podtrhuje kvalitu zpracování a přidává židlím na luxusním vzhledu.

KONTRAST MATERIÁLŮ, KTERÝ PŘITÁHNE POZORNOST
Zadní skořepina sedáku je vyrobena z vysoce kvalitní dýhy z pravého ořechového dřeva. Sytý hnědý odstín a jedinečná kresba dřeva vytváří nádherný kontrast k černému sedáku a přispívá k autentickému retro vzhledu židlí.

FUNKČNOST A INDIVIDUÁLNÍ NASTAVENÍ
Barové židle lze snadno výškově nastavit, což umožňuje přizpůsobení různému vybavení a preferencím. Podnožka navíc poskytuje dodatečný komfort, díky kterému si můžete užívat pohodlí i při delším sezení.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
hnědá / černá / stříbrná
Materiál:
umělá kůže / dýha / kov
Rozměry:
šířka: 51 cm
hloubka: 57 cm
výška: 95 - 115 cm
šířka sedu: 48 cm
hloubka sedu: 34 cm
výška sedu: 70 - 90 cm
výška zádové opěrky: 35 cm
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Moderní |
| ŠÍŘKA | 51 cm |
| HLOUBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 95 cm, 115 cm |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, Umělá kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 34 cm |
| VÝŠKA SEDU | 70 cm, 90 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 35 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Moderní |
| ŠÍŘKA | 51 cm |
| HLOUBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 95 cm, 115 cm |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, Umělá kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 34 cm |
| VÝŠKA SEDU | 70 cm, 90 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 35 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Akácie
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Sheeshamové dřevo
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Barový stůl 120x60 cm Dekorhome
Barový stůl 120x60 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 656 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 549 Kč
Dub
Není skladem
4 631 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní