- Domů
- Kuchyň
- Barové stoly
- Barový stůl Ø 60 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento barový stůl je mistrně vyveden tak, aby elegantně zapadl do vaší jídelny, kuchyně, baru, salónu či na terasu!
Kulatá stolní deska je zhotovena z MDF, a proto se snadno čistí. Rám z chromované oceli přidává barovému stolu na stabilitě a odolnosti. Stůl disponuje také výškově nastavitelným mechanismem, takže ho můžete zvýšit či snížit do jakékoli úrovně v rozmezí 70 a 91,5 cm, aby se vám u něj vždy pohodlně sedělo či stálo.
Montáž stolu je snadná.
Barva:
bílá / chrom
černá / chrom
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
MDF / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 60 cm
výška: 70 - 91 cm
průměr základny: 45 cm
Hmotnost:
9,5 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 91 cm |
| PRŮMĚR | 60 cm |
| HMOTNOST | 9,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Barový |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty8
Barový stůl Ø 60 cm Dekorhome
Barový stůl hnědá / černá Dekorhome
Barový stůl MDF / kov Dekorhome
Barový stůl Ø 60cm Dekorhome
Barový stůl Ø 60cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 240 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 680 Kč
Dub
Není skladem
4 698 Kč
Barový stůl se 2 policemi Dekorhome
Barový stůl 60x60cm Dekorhome
Barový stůl 60x60cm Dekorhome
Bílá
Není skladem
3 344 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
3 021 Kč
Dub
Není skladem
3 604 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní