- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle KANDY 2 NEW
Barová židle KANDY 2 NEW
Telefonická objednávka
BAROVÁ ŽIDLE KANDY 2 NEW
KANDY 2 NEW, bonbonově sladká židle, kterou si zamilujete. Dopřejte si stylový nábytek do vašeho domova. Nabízíme vám barovou židli s opěrkou KANDY 2 NEW, která příjemně doladí každou moderní jídelnu. 
MATERIÁL
Potah je z kvalitní ekokůže (nebo látky) spojený s kovovou konstrukcí. Výjimečnou tuto barovou židli KANDY 2 NEW činí otočné výškově nastavitelné sedátko. Sedátko si nastavíte pomocí páčky. Kandy ohromí trendovým dekorativním prošitím.
- bílá
- béžová
- šedohnědá taupe (látka)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
eko kůže / chrom
Rozměry:
šířka: 44 cm
hloubka: 44 cm
výška: 92 - 113 cm
výška sedu: 61 - 82 cm
hloubka sedu: 37 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
8,22 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 44 cm |
| HLOUBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 113 cm |
| HMOTNOST | 8,2 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov |
| HLOUBKA SEDU | 37 cm |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm, 80 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.












