- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle LEORA 3 NEW
Barová židle LEORA 3 NEW
Telefonická objednávka
BAROVÁ ŽIDLE LEORA 3 NEW
Představte si, že každá vaše ranní káva nebo večerní drink bude zážitkem, který umocní dokonale navržená barová židle LEORA 3 NEW. Tento šikovný kousek nábytku kombinuje moderní design s neuvěřitelným komfortem, a to vše zabaleno do esteticky nadupané podoby, která oživí každou kuchyni či bar.
ELEGANTNÍ DESIGN
Zapomeňte na obyčejné židle! LEORA 3 NEW vás zve k sezení na prvotřídně prošívaném sedáku z bílé nebo černé ekokůže, který je podpořen pevnou kovovou konstrukcí v elegantním chromovém finiši.
- bílá
- černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
NASTAVITELNÝ KOMFORT
Díky otočnému a výškově nastavitelnému mechanismu, který se ovládá jednoduchou páčkou, si můžete židli přizpůsobit přesně podle svých potřeb. Ať už máte vyšší kuchyňský pult nebo barový stůl, LEORA 3 NEW poskytuje pohodlné sezení připravené na jakoukoli situaci.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
ekokůže / kov
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 43 cm
výška: 82 - 104 cm
šířka sedu: 45 cm
hloubka sedu: 35 cm
výška sedu: 60 - 80 cm
šířka zádové opěrky: 20 cm
výška zádové opěrky: 20 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
8,3 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 82 cm, 104 cm |
| HMOTNOST | 8,3 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov |
| HLOUBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm, 80 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 82 cm, 104 cm |
| HMOTNOST | 8,3 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov |
| HLOUBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm, 80 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Barový stůl s regálem AUSTEN
Barový stůl s regálem AUSTEN
Bílá
Skladem
3 141 Kč
Dub sonoma
Skladem
3 490 Kč
Bílá / beton
Skladem
3 490 Kč
Barový stůl s regálem Dekorhome
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč

























