- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle TORANA
Barová židle TORANA
Telefonická objednávka
arová židle TORANA bude skvělým společníkem! Zajistí absolutní pohodlí a chrání vaši páteř díky dobře přizpůsobenému tvaru.
O stabilitu se postarají kovové nohy v barevném provedení černá.
Dejte přednost jednoduchému designu a liniím, které nikdy neztratí své kouzlo.
Barva:
světle šedá / černá
Materiál:
látka / kov
Prošívaná sedací část.
Oděruodolnost textilie podle testu Martindale: 50 000 oděrek
Rozměry:
šířka: 44,5 cm
hloubka: 52 cm
výška: 106 cm
hloubka sedu: 42 cm
výška sedu: 72 cm
Nosnost:
90 kg
Hmotnost:
5,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 44,5 cm |
| HLOUBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| HMOTNOST | 5,5 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HLOUBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 72 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Nástěnný stojan na víno na 24 lahví Dekorhome
Nástěnný stojan na víno na 24 lahví Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 792 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 745 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
1 756 Kč





