- Domů
- Kuchyň
- Barové stoly
- Barový stůl BRANY 2 NEW
Barový stůl BRANY 2 NEW
Telefonická objednávka
Vychutnejte si vaše drinky s rodinou nebo přáteli u nového barového stolu. Barový stůl se hodí do každé místnosti, kde potřebujete ušetřit co nejvíc místa.
Moderní otočný barový stůl s nastavitelnou výškou BRANY 2 NEW zaručeně využijete při nejrůznějších společenských událostech. Vhodný nejen pro domácnosti, jeho kvality oceníte také v restauračních zařízeních, cukrárnách a barech. Komerční firmy i úřady ho často umisťují do společenských prostor a čekáren, jsou určeny pro jejich zákazníky a klienty jako např. české firmy. plocha pro vyplnění dokumentů či odložení si sklenice s nápojem.
Na pevné noze z chromu je položena deska z MDF. Pomocí páčky stůl jednoduše nastavíte na výšku 68,5-93 cm. Praktický, ale zároveň velmi trendy stůl BRANY 2 NEW vám vyhoví po každé stránce.
Barva:
bílá / chrom
černá / chrom
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
MDF / chromovaná ocel
Rozměry:
průměr: 60 cm
výška: 85,5 - 105,5 cm
tloušťka materiálu: 20 mm
Hmotnost:
6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 85,5 cm, 105 cm |
| PRŮMĚR | 60 cm |
| HMOTNOST | 6 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Barový |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Barová židle H-95
Barová židle H-95
Černá
Skladem
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
Modrá
Skladem
Tmavě zelená
Skladem
Hořčicová
Skladem
Skořicová
Skladem







